Věk
18 - 55
Termín
Více
22. 9. 2018 – 29. 9. 2018
Místo
Chorvatsko
Cena
Více
19 900 Kč
Skills on board
www.SKILLSonBOARD.cz

7 dní na moři, 10 parťáků, 100 nápadů a 1000 zážitků

Chcete vést sebevědomě team lidí, ale občas to trochu drhne? To je přirozené. Prošli jsme si tím také. Vítejte na palubě zážitkového kurzu, kde se naučíte jak pracovat sami se sebou, svojí vizí a teamem lidí. Zapomeňte na učebnu a powerpoint, vyplouváme na moře, bude to jízda!

Co získám účastí na kurzu?

Zážitek je nepřenositelný a zkušenost cenná. Můžete stokrát něco slyšet, desetkrát vidět, nebo jednou opravdu zažít. Absolvování kurzu vám nabízí:

  • Profesionální rozbor vlastních silných stránek osobnosti, vč. rozboru jejich možných stínů.
  • Mezinárodní certifikát Outward Bound International, který potvrzuje účast na tomto kurzu.
  • Posílení své konkurenceschopnost v době nástupu 4. průmyslové revoluce.
  • Získáte schopnosti v oblasti klíčových dovedností pro rok 2025 (vedení lidí, komplexní řešení problémů, kreativita a kritické myšlení).
  • Nezapomenutelný zážitek na moři.
  • Vykročení z komfortní zóny.

O čem to bude?

Nejedná se o kurz yachtingu, přestože se budeme učit základním dovednostem, které budou nezbytné pro fungování na lodi. Společně si budeme užívat a zároveň rozvíjet klíčové dovednosti.

 • Přirozený vůdce: Držet v ruce prapor, nebo být v bezpečí skupiny – jaký je v tom rozdíl?

 • Kreativita: Když všechny zavedené postupy selžou, je čas začít tvořit.

 • Tah na branku: Máte cíl? Je na čase přidat plyn. A nebrzdit.

 • Řešení problémů: Profíci jsou placeni za to co vyřeší, ne kolik si toho odsedí.

 • Kritické myšlení: Nenechte si namluvit nesmysly. Buďte moudří!

 • Zpětná vazba: Chybami se člověk učí. Pod vedením lektorů 2x rychleji.

Aby vás chytré stroje nenahradily!

- Připravte se na 4. průmyslovou revoluci.

Tým

Na palubě se potkáte s těmito lektory

Miroslav Žák

K rozvoji lidí a týmů mě přivedl intenzivní 14ti denní zážitkový kurz, který změnil můj doposavadní kariéru. Ukončil jsem dráhu IT specialisty a vystudoval Fakultu tělesné kultury, obor management životního stylu a zážitkovou pedagogiku.

V průběhu studia jsem pracoval v lanovém centru, kde jsem se postupně dostal ke vzdělávání dospělých. Po studiu jsem spolupracoval s firmami, které se zabývají rozvojem lidí (Project Outdoor, Outdoored, Česká Cesta, MEK-IN, Orsus). To mi  pomohlo naučit se lektorskému řemeslu. V roce 2010 jsem se setkal s Prázdninovou školou Lipnicí. Po úspěšném absolvování instruktorského kurzu školy, která patří k mezinárodní síti Outward Bound International, jsem uspořádal 3 ročníky zážitkových projektů zaměřených na změnu životního stylu. Následovaly rozvojové kurzy na moři na historických plachetnicích. Za tyto kurzy jsem získal ocenění za unikátní práci s dramaturgií.

V průběhu posledních 10 let jsem získal mnoho zkušeností při práci s různými skupinami. Pracoval jsem pro školní kolektivy (jak studenty, tak pedagogy), pořádal resocializační programy pro mladistvé delikventy a rozvojové kurzy pro děti z dětských domovů. Rozvíjel útvary Policie ČR v oblasti týmové spolupráce. Pořádal teambuildingy pro firmy a jejich managementy nebo např. pro operační personál jaderných elektráren.

Mám kladný vztah k přírodě, pohybu a zdraví. Ve svém volném čase sportuji, baví mě horská kola, orientace v terénu, lezení a práce ve výškách, ale i trénink thajského boxu. Zároveň si zvyšuji kondici také zpracováním dřeva na chalupě nebo při rekonstrukci rybníka. Pracoval jsem jako průvodce na islandských ledovcích. Mezi mé přednosti patří právě všestrannost, která je v této práci velmi důležitá.

Jan Husák

Jmenuji se Jan Husák, narodil jsem se v roce 1984 a pod dohledem velkého bratra (a taky sestry, malého bratra a rodičů) se začal věnovat nejrůznějším zájmům a aktivitám. Jednou to byla elektrotechnika a počítače, malování, focení, jindy zase individuální a adrenalinové sporty. Hlavním z nich se stala divoká voda, in-line brusle, skateboarding, snowboarding, snowkiting, cyklistika, velkou etapou bylo a je cestování, vysokohorská turistika, lezení a ledolezení. K tomu jsem si před časem přibral jachting.

Vystudoval jsem IT a ekonomiku a za svůj život vystřídal plno profesí. Od štukatéra po promotéra, od zasněžovače (sjezdovek) po prodavače, od truhláře po (web)designéra, až jsem na posledních 9 let zakotvil v rodinné firmě, která se zabývá mezinárodním obchodem s komoditami.

Mám úžasnou manželku a dcerku. Absolvoval jsem kurz první pomoci ZDRSEM, jsem členem Prázdninové školy Lipnice a také „nástěnkářem“ a iniciátorem sousedských aktivit v našem bytovém domě.

Beru věci zodpovědně. Proto dbám na proškolení kapitánů v nejvyšší možné míře. Spolu s Francií a USA je nejuznávanější námořnickou zemí Velká Británie. Proto jsem zvolil kurzy a zkoušky RYA (Royal Yachting Association), britskou a zároveň celosvětově nejrespektovanější platformu pro kapitánské průkazy a jachtařské vzdělávání celkově. Jsem držitelem také RYA komerční doložky, což je něco jako profesní průkaz pro řidiče.

Princip výcviku kapitánů je založen na vysokých nárocích na samostatnost a nezávislost na cizí pomoci a moderním vybavení. V praxi to znamená, že si kapitán je schopen poradit v krizových situacích i s minimem prostředků. Má-li však tyto prostředky, je zároveň prakticky trénován na jejich bezchybné využití.

Rád se nechávám inspirovat výjimečnými příběhy a zkušenostmi ostatních lidí a zapojuji se do zajímavých projektů kolem mě. Mojí velkou vášní je cestování v různých formách.

Miroslav Žák

+420 737 430 327 

Další kurzy (17)

Test formulář více lidí

test

Test

test

Napni plachty!
Poloniny
Apalucha
Tady a teď
21. 9. 2018 – 20. 1. 2019
Metoda zážitkové pedagogiky

Postavte své kurzy na prožitku a staňte se žádaným lektorem! Absolvujte náš CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK.

18. 8. 2018 – 25. 8. 2018
Plž 2018

Kurz pro rodiny s dětmi ve věku 4-7 let.

1. 8. 2018 – 10. 8. 2018
Egon

Egon je zážitkový kurz pro středoškoláky, kteří mají odvahu vykročit z každodennosti, něco se o sobě dozvědět a být 10 dní off-line.

21. 7. 2018 – 29. 7. 2018
Tyjo tati

20 nebezpečných věcí, které by táta se synem rozhodně měli zažít

11. 8. 2018 – 19. 8. 2018
Tady a teď

To pravé místo je TADY. Ten pravý čas TEĎ. Tak nečekej a žij!

22. 6. 2018 – 24. 6. 2018
Lidé, týmy, projekty

Zážitková pedagogika při rozvoji měkkých dovedností.

22. 9. 2018 – 29. 9. 2018
Skills on board

Zapomeň na klasické školení, tohle bude opravdové.

17. 7. 2018 – 21. 7. 2018
5. 10. 2018 – 7. 10. 2018
Zahrada

Originální letní škola pro průvodce dětí ve věku 4–10 let.

Pro neziskovku

Tým se skrze zážitek lépe pozná a natrénuje dovednosti jako jsou zpětná vazba nebo efektivní komunikace.

Pro sborovnu

Posílíme podporu a respekt mezi pedagogy, naučíme je nové dovednosti.

Pro třídu

Umíme podpořit pozitivní klima, dobré vztahy a rozvoj dovedností žáků.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?

Podpořte nás

Podpořit nás je jednodušší, než si myslíte. Mluvte o nás. Doporučte naši práci. Dejte nám lajk a sdílejte naše příspěvky na sociálních sítích. Pokud nás chcete podpořit finančně, materiálně nebo odbornou znalostí, napište nám.

30

Chcete vědět všechno jako první?
Odebírejte náš newsletter.
E-mailová adresa není ve správném formátu. Zadali jste již přihlášený e-mail. Něco se pokazilo. Zkuste to znovu.